Casa Descanso Caragua 1
Η Casa Descanso Caragua 1 Caraguatatuba με 3 υπνοδωμάτια που μπορεί να φιλοξενήσει έως 12 άτομα, βρίσκεται στην παραλία και απέχει μόλις 1 χλμ. από το Θέατρο Mario Covas.
Η βίλα με 2 μπάνια βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία, 25 λεπτά με τα πόδια από την Παραλία Praia da Freira, ενώ φυσικά αξιοθέατα, όπως η Praia de Martim de Sá είναι σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς.
Το κατάλυμα έχει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, η οποία προσφέρει ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Για να δοκιμάσουν πιάτα νοτιοαφρικάνικης κουζίνας, οι επισκέπτες μπορούν να επισκεφθούν Acabana Pizzabar, που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos88 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Στο δωμάτιο
- Wi-Fi στα δωμάτια
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos από η Casa Descanso Caragua 1;
Η Casa Descanso Caragua 1 απέχει 90 χλμ. από το Περιφερειακό Sao Jose dos Campos. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Descanso Caragua 1;
Οι τιμές σε η Casa Descanso Caragua 1 κυμαίνονται από 117$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Casa Descanso Caragua 1;
Η Casa Descanso Caragua 1 δέχεται μόνο Visa, Maestro και Hipercard. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε παραθεριστική κατοικία;
Ναι, οι πελάτες της παραθεριστική κατοικία θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η βίλα;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε η βίλα.